Шахова проблема
На екзамені з алгоритмів Петрик витягнув нещасливу задачу, тому вельми просить вашої допомоги. Перед вами стандартна шахова дошка , клітинки якої пронумеровані зліва направо від до та знизу вгору від до . Серед білих фігур дошці можуть бути всі види фігур, крім короля, а серед чорних навпаки — є лише один король. Також відомо що фігури розставлені абсолютно довільно, тобто їх розміщення може не підпорядковуватись стандартним правилам шахів (білі навіть можуть мати забагато фігур певного типу). Вашою задачею є визначити, у якому положенні знаходиться чорний гравець: мат, пат чи звичайне положення.
Довідка з шахів:
Шах — тактичний хід, при якому проходить напад на короля суперника.
Мат — ситуація, коли король опиняється під шахом, і у гравця нема жодного можливого ходу, після якого король перестав би перебувати під шахом.
Пат — становище, коли сторона, котра повинна ходити, не може це зробити, бо всі її фігури позбавлені можливості зробити хід, при цьому король не перебуває під шахом.
Правила ударів/ходів фігур в рамках задачі:
Королева — б'є по вертикалях, діагоналях та горизонталях, на яких вона перебуває, але вона не може перескакувати через інші фігури.
Тура — б'є по вертикалях та горизонталях, на яких вона перебуває, але не може перескакувати через інші фігури.
Слон — б'є по діагоналях, на яких він перебуває, але не може перескакувати через інші фігури.
Кінь — хід конем складається строго з двох пересувань: на одне поле по вертикалі чи горизонталі, потім віддаляючись від вихідного поля на одне поле по діагоналі. Це єдина фігура, яка може перескакувати через інші фігури.
Пішак — б'є по діагоналі на одну клітинку в сторону суперника (таким чином білі пішаки завжди б'ють тільки по діагоналі вгору).
Король — пересувається зі свого поля на одне з вільних суміжних полів (у тому числі й по діагоналі), що не перебуває під ударом фігур суперника. Може бити фігуру, яка знаходиться на суміжному полі, якщо вона не під ударом.
Input
Вхідні дані містять рядків, кожен з яких складається з символів. Кожен символ задає відповідну клітинку шахової дошки:
символ «
.
» позначає пусту клітинкусимвол «
p
» позначає пішакасимвол «
r
» позначає турусимвол «
n
» позначає конясимвол «
b
» позначає слонасимвол «
Q
» позначає королевусимвол «
K
» позначає короля
Гарантується, що є рівно один король.
Output
У випадку мату у першому рядку виведіть «Checkmate
», а в наступних рядках виведіть клітинки всіх фігур, що завдають шах у довільному порядку.
У випадку пату у першому рядку виведіть «Stalemate
».
В іншому випадку виведіть «Continue
» та у довільному порядку всі клітинки, у які король може зробити хід.
Examples
Note
У першому прикладі король може атакувати пішака на та перейти туди, бо ця клітинка не перебуває під атакою жодної білої фігури.
Ілюстрація до першого приклада.
У другому прикладі король не знаходиться під шахом. У нього є три потенційно можливі ходи: , та . Хід на неможливий, бо це призведе до шаху від пішака на . Хід на неможливий, бо це призведе до шаху від тури на . Хід на неможливий, бо це призведе до шаху від тури на . Таким чином король не перебуває під шахом, але здійнити хід не може, що означає пат.
Ілюстрація до другого приклада.
У третьому прикладі король знаходиться під шахом, спричиненим пішаком на та королевою на . Крім того будь-який хід короля залишить його під шахом, що створює мат.
Ілюстрація до третього приклада.